Propozice Ligy pingpongu

1) Liga pingpongu se hraje ve třech základních soutěžích, z nichž každá má dvě podsoutěže:
a) Rodinná liga
b) Rodinná liga MIX
c) Firemní liga
d) Firemní liga MIX
e) Pražská liga
f) Pražská liga MIX
g) CZ liga - liga jednotlivců

V rodinné lize musí mít družstvo dvě generace a hráči musí být v příbuzenském vztahu minimálně do úrovně bratranec - sestřenice nebo strýc - synovec. Věk hráčů není omezen.

Ve firemní lize musí být všichni hráči jednoho družstvo v pracovním vzthau k firmě a musí jim být nejméně 15 let.

V podkategoriích MIX musí hrát nejméně jedna žena.

Liga pingpongu v základní podkategorii se hraje systémem, který nerozlišuje pohlaví hráčů. Hraje se na devět dvouher a jednu čtyřhru systémem A-B-C a X-Y-Z, přičemž každý z hráčů nastupuje k třem dvouhrám. Čtyhru mohou hrát stejní nebo jiní hráči. Hráč, který rozehrál v zápasu dvouhry, už nemůže být v tomto zápasu nahrazen náhradníkem.

Soutěže se mohou účastnit pouze hráči registrovaní na tomto portálu, kteří jsou zapsáni na soupisce mužstva, které je registrováno na tomto portálu.

Registrace hráčů i družstva vstupuje v planost až po zaplacení požadovaných registračních poplatků. Ty je možno platit hotově v Centru zábavy, Sokolovská 96a, Praha 8 a nebo bezhotovostně na účet 2600026190/2010, kde jako variabilní symbol uvedete číslo družstva.

CZ liga je ligou jednotlivců, registrije se do ní v recepci Centra zábavy a všechny zápasy se hrají v herně stolního tenisu Centra zábavy, kde si hráči vyzvednou a po zápase odevzdají zápis o zápasu.


Provozuje TTC Praha - klub rekreačního stolního tenisu
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
21.06.2024